Projekt cezhraničnej spolupráce
Projekt cezhraničnej spolupráce |Prihlásenie |Registrácia|  
Menu
Posledné foto
DSC_0285
DSC_0673

Registračný krok: Základný registračný formulár » Rozšírený registračný formulár

Základný registračný formulár

Prihlasovacie meno: *
E-mail: *
Heslo *
Overenie hesla: *
Čestné prehlásenie: *
1. Teší nás, že máte záujem byť registrovaným priaznivcom nášho projektu „Vzdělávání bez hranic“ aj na internete.

2. Registráciou získate viaceré výhody od bežných návštevníkov našich stránok. Budete môcť dostávať najnovšie správy z projektových aktivít, budete môcť komentovať udalosti, príspevky či fotografie, bude sa môcť zapájať do našich diskusných fór, bude môcť pridávať svoj obsah na naše stránky, budete môcť komunikovať s členmi projektového tímu a s ostatnými registrovanými užívateľmi v rámci nášho vnútorného komunikačného systému... a čaká Vás ešte mnoho drobností, ktoré Vám spríjemnia prácu s našou webovou stránkou.

3. Naši administrátori a moderátori neúnavne pracujú na redigovaní jednotlivých príspevkov a priebežne odstraňujú prípadný nežiadúci materiál, ale pri veľkom množstve príspevkov a komentárov nie je možné prezrieť každý užívateľský príspevok. Svojou registráciou preto beriete na vedomie, že všetky užívateľské príspevky, články, komentáre umiestnené na našom serveri vyjadrujú pohľady a názory autora príspevku a nie administrátorov, moderátorov a webmastera (okrem ich vlastných príspevkov) a preto nie sú za tieto príspevky zodpovední.

4. Registráciou na našom serveri súhlasíte s tým, že nebudete posielať žiadne hanlivé, neslušné, vulgárne, nenávistné, zastrašujúce, diskriminačné, sexuálne orientované príspevky a že nebudete umiestňovať na náš server akýkoľvek iný materiál, ktorý porušuje platné zákony SR, ČR a EÚ, ako aj všeobecné morálne a etické zásady. Opačné konanie automaticky vedie k okamžitému vylúčeniu z databázy užívateľov našich stránok a postúpenie prípadnej trestnej činnosti orgánom činným v trestnom konaní. Z dôvodu vymáhateľnosti tejto registračnej požiadavky sú všetky IP adresy prispievateľov zaznamenávané a archivované v našich databázach.

5. Vytváranie viacnásobných účtov pre jedného užívateľa je na našom serveri striktne zakázané

6. Svojou registráciou súhlasíte s tým, že naši webmasteri, administrátori a moderátori majú právo odstrániť, upraviť, presunúť, alebo ukončiť akúkoľvek nevhodnú tému a obsah bez predchádzajúceho upozornenia a súhlasu.

7. Ako budúci registrovaný užívateľ našich stránok súhlasíte s tým, že všetky Vaše vložené informácie a príspevky sa budú uchovávať v našich databázach. Z našej strany prehlasujeme, že žiadne citlivé údaje neposkytujeme bez Vášho vysloveného súhlasu tretej strane iba v odôvodnených prípadoch, ako bolo uvedené vyššie. I napriek maximálnemu zabezpečeniu našich serverov administrátori a moderátori týchto stránok však nenesú žiadnu zodpovednosť v prípade nezákonného pokusu o vniknutie do nášho systému, ktoré by viedlo k úniku citlivých informácií.

8. Náš redakčný systém používa tzv. cookies k ukladaniu informácií vo Vašom počítači. Tieto dáta neobsahujú žiadne z vyššie uvedených informácií, ktoré ste zadali pri registrácii. Sú používané iba pre zväčšenie komfortu pri práci s naším webovým rozhraním.

9. Použitá registračná e-mailová adresa slúži na potvrdenie registrácie a spätné zaslanie hesla, pokiaľ by ste heslo zabudli.

10. Začiarknutím políčka SÚHLASÍM..., zadaním overovacieho kódu a stlačením tlačidla Vložiť ste viazaný týmito registračnými podmienkami.

 
Overovací kód: *

Ak obrázok nie je čitateľný kliknite pre zmenu.


Prepíšte písmená z obrázka
Kód nerozlišuje malé a veľké písmená
Max. počet pokusov je: 10
*
*
* = Požadované údaje
Vyhľadávanie
Anketa
Ako sa Vám páčia naše stránky?
Veľmi pekné
V pohode
Majú rezervy
Treba ešte pracovať
Prihlásenie
Užívateľské meno:

Heslo:

ZapamätaťStratili ste heslo?

Registrovať!
BlahoželaniaMeniny má:


Ale aj:


Zajtra má meniny:Srdečne blahoželáme!

Návštevnosť
Dnes: 64
Včera: 625
Tento týždeň: 2028
Tento mesiac: 4526
Celkovo: 1087845
Priemerne: 341