Projekt cezhraničnej spolupráce
Projekt cezhraničnej spolupráce |Prihlásenie |Registrácia|  
Menu
Posledné foto
DSC_0381
foto_05
Úvod / MŠ Benátky

Projektový partner 1 - Matěrská škola Benátky, Vsetín

Mateřská škola Vsetín, Benátky 1175 byla postavena v roce 1962. Stojí v okrajové část Vsetína, v místní části Rybníky. Jedná se o jednopatrovou zděnou budovu. Součástí mateřské školy je rozlehlá zahrada a školní jídelna. Mateřská škola je čtyřtřídní, se dvěma třídami běžného typu a dvěma třídami logopedickými.

Mateřská škola je příspěvkovou organizací přímo řízenou Městským úřadem Vsetín, s právem hospodařit se svěřeným majetkem. Od 1.7.1994 má škola právní subjektivitu.

ms_benatky_01Výchovu a péči garantuje tým zkušených pedagogů. O děti se stará 8 pedagogických pracovnic. 7 je absolventek střední pedagogické školy,1 je absolventka Pedagogické fakulty Olomouc, obor učitelství pro mateřské školy. V logopedických třídách pracují 4 logopedické asistentky. Z toho dvě vystudovaly rozšiřující studium speciální pedagogiky na Ostravské univerzitě. Na škole je zaměstnáno 5 provozních pracovníků. 2 uklizečky, 1 hlavní kuchařka vyučena v oboru kuchař, 1 pracovnice provozu školní jídelny, 1 ekonomka a vedoucí školní jídelny se středoškolským ekonomickým vzděláním. Ředitelkou Mateřské školy Vsetín, Benátky je Mgr. Alena Mitášová.

V mateřské škole je zapsáno pro školní rok 2009 - 2010 celkem 78 dětí. Z toho je 26 dětí zařazeno do logopedických tříd, 26 dětí do třídy lišek, kde jsou zařazeny děti ve věku 4 - 6 let a 26 dětí do třídy myšek, kde jsou dětí 3 - 4,5 leté.

 

 

 

 

 

 

 

Odporučte túto stránku priateľovi! Tlačiť
Vyhľadávanie
Anketa
Ako sa Vám páčia naše stránky?
Veľmi pekné
V pohode
Majú rezervy
Treba ešte pracovať
Prihlásenie
Užívateľské meno:

Heslo:

ZapamätaťStratili ste heslo?

Registrovať!
BlahoželaniaMeniny má:


Ale aj:


Zajtra má meniny:Srdečne blahoželáme!

Návštevnosť
Dnes: 452
Včera: 1107
Tento týždeň: 452
Tento mesiac: 16259
Celkovo: 1142498
Priemerne: 350